O nás

Cestovná kancelária Oneworld travel, s.r.o. pôsobí na trhu od roku 1999 so zámerom rozvíjania kvalitných služieb cestovného ruchu. Našim cieľom je poskytovanie komplexných služieb cestovného ruchu na najvyššej kvalitatívnej úrovni so zreteľom na spokojnosť klienta a v neposlednom rade i na dobrú cenu.

V posledných 10 rokoch sme sa postupne špecializovali na luxusné plavby, ktoré vieme obohatiť o kompletnú škálu služieb: letenky, doprava do prístavov, transfery z letiska alebo parkovanie v prístavoch, ubytovanie v hoteloch a rezortoch, cestovné poistenie,  prenájom áut, vstupenky na rôzne športové a kultúrne podujatia atď.

Pracovníci cestovnej kancelárie Oneworld travel, s.r.o. - Luxusné plavby svojou vysokou odbornosťou, dlhoročnými skúsenosťami v cestovnom ruchu, ochotou a osobitným prístupom predstavujú záruku vypracovania tých najkvalitnejších komplexných ponúk.

Základným predpokladom vyhľadania optimálnej trasy, cieľového miesta pobytu a samozrejme najvýhodnejšej ceny je využívanie celosvetových rezervačných systémov Amadeus, Galileo a CETS. Vďaka týmto moderným a rýchlo sa rozvíjajúcim systémom máme možnosť okrem rezervácií a okamžitého vystavenia leteniek celosvetovo rezervovať aj ubytovanie, či prenájom áut spoločností AVIS, HERTZ, EUROPCAR.
Naša cestovná kancelária je aj členom IATA (International Air Transport Association) - Medzinárodnej asociácie leteckých prepravcov. Náš aktuálny certifikát nájdete tu.

Ako jediní na Slovensku môžeme svojim klientom ponúknuť ponuku okružných plavieb od viac ako 30 zazmluvnených lodných spoločností, pričom pri viacerých z nich dokonca v pozícii Preferred Partner za Slovenskú Republiku.
Počas nášho pôsobenia sme získali viacero prestížnych ocenení, napr. All Stars - Best Selling Partner (MSC Cruises) a Protagonisti del Mare - Best Selling Top Partner (Costa Cruise).

Na našej webovej stránke nájdete kompletné ponuky 14 plavebných spoločností s denne automaticky aktiualizovanými cenami, itinerármi a obsadenosťou. Okrem nich aj manuálne vkladané plavby 4 ďalších spoločností a, v neposlednom rade, aj naše vlastné produkty: skupinové plavby  so sprievodcom.

A ak Vám ani jeden z termínov plavieb z našej aktuálne publikovanej webovej ponuky nevyhovuje alebo pri rozhodnutí potrebujete poradiť, prostredníctvom nášho jednoduchého formulára nám môžete zaslať Vaše požiadavky a my Vám ušijeme plavbu na mieru, podľa Vašich kritérií a želaní, v rámci Vašich finančných možností.

Partnerský program pre cestovné kancelárie
Ako jediná špecializovaná kancelária s kompletnou ponukou plavebných spoločností sme si na Slovensku vybudovali rozsiahlu sieť partnerských cestovných kancelárií na celom území, ktorí s nami v oblasti okružných plavieb spolupracujú.
Okrem sprostredkovaného provízneho predaja plavieb vyše 35 spoločností naším partnerom ponúkame aj bezplatné zaškolenie, priame vstupy do rezervačných systémov, dodávame im materiály a brožúry, organizujeme tematické workshopy, edukačné plavby FamTrips a organizované návštevy lodí ShipVisit. A ako jediní umožňujeme bezplatne aj zobrazovanie našej kompletnej ponuky aj priamo na ich webových stránkach, cez tzv. embedovanie.

ONEWORLD TRAVEL ako cestovná kancelária, je poistená proti úpadku. Poistný certifikát nájdete tu.

Naši obchodní partneri:

Európska Cestovná poisťovňa   IATA International Air Transport Association - Medzinárodné združenie leteckých dopravcov   Austrian Airlines Lodná spoločnosť MSC Cruises    Lodná spoločnosť Costa Crociere   Dovolenky Ultra Last Minute

Náš tím:

 • Anna Kovarovičová
  Anna Kovarovičová
 • Adrian Chasník
  Adrian Chasník
 • Aneta Sandnerová
  Aneta Sandnerová
 • Klaudia Chalusová
  Klaudia Chalušová
 • Zuzana Ládiová
  Zuzana Ládiová
 • Zuzana Uherkovichová
  Zuzana Uherkovichová
 • Ivona Žitná
  Ivona Žitná
 • Janka Kockašová
  Janka Kockašová